v Obecné

Na jak jedete dlouho? Na měsíc?

Ne, jen na čtyři dny 😀

Znáte to? Jedete na dva dny, ale věcí máte jako na týden? V tom, co si berete s sebou už totiž není takový rozdíl. Stejně si musíte vzít hygienu, většinou ručník, boty, nějaké oblečení, pyžamo. A když jedete na více dní, vezmete si o pár kousků oblečení více. Já měla vždy věcí více než dost 🙂 Neumím si prostě zabalit jen to nejnutnější.

No a kolik věcí s sebou berete s dětmi? Raději si to nepředstavovat 😀 Vyrazily jsme s kamarádkou a dětmi na čtyři dny na hory. Každá svým autem, protože já tam se synem zůstávala o den déle. Upřímně. Ono by to ani snad nešlo, abychom jely jedním autem. Dvě postýlky, dva kočáry, dva kufry, tašky hraček, jídlo. Každá máme průměrně velké auto, žádné obry.

Věci jen pro mě a pro syna 😀 (na čtyři dny).

IMG_0342

IMG_0340

No a protože jsme byly v Peci pod Sněžkou, nemohly jsme vynechat výlet na Sněžku, resp. na Růžovou horu, kam jsme vyjely kabinovou lanovkou. Ten den bohužel nejezdila kvůli větru lanovka až na Sněžku. Nevadilo nám to, došly jsme se na ni alespoň z dálky podívat. Ale zpět. Mohly jsme dojít k lanovce pěšky, ale byl to celkem kus cesty a zpět bychom musely fakt do velkého kopce! Takže padla karta na cestu autem. Ale platit parkovné za dvě auta? Proč? Jsme přece matky na mateřské 😀 Takže jsme sbalily kočáry, děti a šly k autům. Hle, ač jsem nedoufala, oba kočáry se v pohodě vešly do kufru našeho Tourneo Courier 🙂 Oba raubíři vzadu a my vpředu. Pohodička, ještě bychom v nejhorším mohly naložit stopaře (ale jen fakt hubeného!). Takže opět se ukázalo, že je to VELKÉ MALÉ AUTO!!!!

 

IMG_0420

Jedeme!!!

IMG_0418

A jak jsme si užívaly? 🙂 🙂 🙂

IMG_0344

Krásný letní večer 🙂

Vaše =BB=