v Vaše =BB=

Nejmenší z rodiny „Maxíků“ je jedna velká nákupní taška!

Se synem i nadále zkoušíme nová a nová vozidla. Tím posledním je zatím Ford B-Max. Malé auto profláklé tím, že nemá sloupek mezi předními a zadními dveřmi. Pamatujete na tu reklamu, jak urostlý a mladý krasavec proskočí autem skrz na skrz? Tak to je ono! Skvěle se dostanete k zadním sedadlům a k dětem v autosedačce i díky zadním posuvným dveřím. Ty jsou k nezaplacení, to už víme díky Tourneo Courier! IMG_0174

B-Max je malé, ale překvapivě prostorné auto, i když pravda, nenabízí tolik prostoru jako Courier, ale…se synem jsme v něm odvezli dva kočárky, velký slunečník, nákup na víkend a výbavu na kolečkovky 🙂 Zdání klame, u B-Maxe dvojnásob!

IMG_0176

IMG_0207

Na druhou stranu, jeli jsme v něm i s manželem, vešli jsme se, ale pro dva lidi je akorát, pro tři už knop, čtyři jsme ještě nezkoušeli:) Až zkusíme, dám vědět.

Jezdíme jako draci, aneb ve městském provozu není pro nás nikde málo místa, vejdeme se všude! Velká výhoda jsou i zmíněné zadní posuvky, takže syna vyndám z auta, i když vedle nás zaparkuje nějaký šikula blíž, než je zdrávo 🙂 Co je ještě jinak a super? Dosáhnu na syna vzadu v autosedačce, i když řídím 🙂 Spousta chytrých přihrádek, zásuvek, mezi předními sedadly stojánek na velkou láhev, to je super!

IMG_0181

A výhrady? Malý zavazadlový prostor odpovídající ale velikosti auta, a jak jsem psala, zatím se nám vešlo vše, co jsme potřebovali. A na tom záleží!

Vaše =BB=