v Vaše =BB=

Konečně praktické auto do města i na výlety!

Tak jsem ho prodali, našeho „Maxíka“ (S-Maxe). Bylo to pro nás dva se synem, a občasné ježdění s tatínkem, opravdu velké auto. A co si budeme povídat, velké auto prostě víc „žere“. Takže jsme vyměnili velké, pohodlné a krásné autí za praktické, rodinné auto do města, ideální pro matku s dítětem, pro podnikatele, na víkendy pod stanem, na cyklojízdy atd. atd. atd. Je to prostě nejpraktičtější auto, kterým jsem zatím jezdila. Jasně, není to takové pohodlíčko jako Mondeo nebo S-Max, ale na moje ježdění denně pět kilometrů do města a zpět, na nákupy apod. je ideální. Máme Ford Tourneo Courier. Možná neznáte, já taky nevěděla. Ale! Zkusila jsem a zatím spokojenost.

IMG_0117Co je nejúžasnější? Ty posuvné zadní dveře! To je prostě na parkovištích k nezaplacení. Bez problému se dostanete k dítěti. Dáte ho do sedačky, nemusíte se bát otlučení dveří. Už nechci auto s klasickými dveřmi vzadu.

Courier 1

Další velké plus…náš celkem velký sportovní kočár, máme tfk joggster twist, nemusím skládat a v pohodě se vejde do kufru na stojáka. Fakt! Nevěřila jsem a stále skládala a skládala, i několikrát za den. Jednou jsem ho tam zkusila nacpat jen tak. A vyšlo to! Ani ho tam nemusím cpát, prostě tam v pohodě „zajede“. A ani nevadí ve výhledu ve zpětném zrcátku. Prostě super 🙂 To nešlo ani ve Ford S-Max, v Mondeu už vůbec ne.

IMG_0098

Ještě jsem Vás nepřesvědčila, že Courier je fakt super autíčko? Velkou vychytávkou je taky držák na mobil na palubní desce. Je přesně uprostřed, takže na něj v pohodě dosáhnete, samozřejmostí je připojení Vašeho mobilu přes bluetooth. Těsně vedle je tajemná schránečka s 12V zásuvkou, třeba na nabíječku k mobilu:). Já v ní vozím sluneční brýle. Mám je vždy po ruce. Super je taky velké množství přihrádek, kam schováte kapesníky, bonbóny, žvýkačky, jelení lůj, lesk na rty, krém na ruce, klíče, ovladače, pití, svačinky a HRAČKY 🙂 Znáte to, s dětmi vozíte i to, co by Vás předtím nenapadlo.

IMG_0121IMG_0110

Za mě je super i kontrolka zapnutí/vypnutí airbagu spolujezdce. Velký pomocník, když vozíte dítě v autě vedle sebe ve vajíčku. A když vzadu? Kontrolky zapnutí pásů vzadu se ukazují při každém nastartování motoru, což je také k nezaplacení.

stažený souborIMG_0119

Jednoznačně palec nahoru pro „kurýra“:)

Vaše =BB=

P.S. Dveře od kufru jsou tak velké, že se pod nimi  schováte když prší, i s kočárkem :).