v Vaše =BB=

Velké, nebo malé auto?

Jako svobodná jsem jezdila v malém autě s kufrem akorát na nákup a kolečkové brusle. Když jsem jela sama, jelo jako drak, ale se spolujezdcem už to bylo horší. Při obsazenosti čtyřmi lidmi už jsme se plazili jako šnek. Ale autíčko slouží dodnes a odvozilo mě dobře. To jo. Naučila jsem se parkovat a neměla jsem problém se vejít všude.

Po svatbě se to tak nějak seběhlo, už ani nevím jak, a najednou jsem se vozila v opravdu velkém autě. Měli jsme Ford Mondeo kombi. Velký kufr, dostatek místa pro pět cestujících. Ale víte jak. Postupně jsme začali plánovat rodinu a mně hlavou běhala stále dokola otázka/myšlenka: „Není to auto malé, když budu vozit kočár? Když pojedeme někam všichni, vejdou se nám tam všechny ty nepostradatelné krámy?“. Manžel mne samozřejmě ujišťoval, že máme jedno z největších aut, jenže. Jako typická ženská jsem si stejně myslela své.

Navíc mi od začátku na Mondeu neseděla ta barva! Říkala jsem jí myslivecká zelená 🙂 Výhodou bylo, že na ní nebylo moc vidět, když bylo auto špinavé, ale…správná ženská prostě vybírá auto podle barvy. Minimálně je to na prvním místě. Chtěla jsem bílou a model S-Max = ideální rodinné auto. No a protože to po roce, co jsme měli Mondeo, šlo, vyměnili jsme jej za mé vysněné autíčko – bílý Ford S-Max. Tam by se kočáry v pohodě vešly i dva, stejně tak dalších milion věcí, které s sebou taháte, když cestujete s malými dětmi. Vyzkoušeli jsme několikrát. Ale popravdě. Vše by se nám vešlo i do Mondea kombi. To už ale jen tak nahlas nevyřknu. Navíc před manželem 🙂

Vaše =BB=